Stavbyvedoucí

26.8.2021

Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavbyvedoucího.

Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše.

  • Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá.
  • Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA.

Místo výkonu práce

  • Střední Čechy – Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha

Mzdové rozpětí

  • 30.000 – 50.000 Kč/měs.

Benefity

  • Služební automobil
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Tablet

Náplň práce

  • Odpovědnost za vedení  a výsledek svěřené zakázky
  • Organizace a řízení stavby podle projektové, rozpočtové dokumentace a harmonogramu stavby
  • Provádění měsíčních fakturací
  • Samostatná koordinace subdodavatelů a podřízených
  • Úzká spolupráce s jednatelem společnosti – reporty, porady
  • Odpovědnost za vedení agendy stavby (BOZP, PO, dalších přepisů)
  • Provádí mzdové hodnocení podřízených pracovníků
  • Kontrola práce podřízených pracovníků

Požadujeme

  • SŠ stavebního směru – praxe 5 let  v oboru
  • VŠ stavebního směru – praxe 3 roky v oboru
  • Autorizace v oboru pozemní stavitelství
  • Orientace ve stavebních předpisech, stavebním zákonu, stavebních normách
  • Schopnost vedení většího kolektivu pracovníků
  • Vysoké pracovní nasazení – orientace na výsledek
  • Loajalitu, důkladnost
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, MS Project, Outlook)
  • Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu určitou 1 roku  s možností prodloužení
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Motivační ohodnocení dle výsledků svěřených zakázek
  • Možnost ubytování

Kontaktujte nás

Ondřej Pína – jednatel
+420 736 524 654
ondrej.pina@gefira.cz