Stavbyvedoucí

21.7.2020

Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavbyvedoucího. Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše. Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá. Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA.

Náplň práce

  • Odpovědnost za vedení  a výsledek svěřené zakázky
  • Organizace a řízení stavby podle projektové, rozpočtové dokumentace a harmonogramu stavby
  • Provádění měsíčních fakturací
  • Samostatná koordinace subdodavatelů a podřízených
  • Úzká spolupráce s jednatelem společnosti – reporty, porady
  • Odpovědnost za vedení agendy stavby (BOZP, PO, dalších přepisů)
  • Provádí mzdové hodnocení podřízených pracovníků
  • Kontrola práce podřízených pracovníků

Požadujeme

  • SŠ stavebního směru – praxe 5 let  v oboru
  • VŠ stavebního směru – praxe 3 roky v oboru
  • Autorizace v oboru pozemní stavitelství
  • Orientace ve stavebních předpisech, stavebním zákonu, stavebních normách
  • Schopnost vedení většího kolektivu pracovníků
  • Vysoké pracovní nasazení – orientace na výsledek
  • Loajalitu, důkladnost
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, MS Project, Outlook)
  • Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu určitou 1 roku  s možností prodloužení
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Motivační ohodnocení dle výsledků svěřených zakázek
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Tablet
  • Služební automobil
  • Místo výkonu práce:  Čechy
  • Možnost ubytování

Kontaktujte nás

Ondřej Pína – jednatel
+420 736 524 654
ondrej.pina@gefira.cz