BD CIHELNA

11.1.2023

Více informací včetně cen a informací o lokalitě naleznete zde: https://www.bdcihelna.cz/

Gefira stavby s.r.o. představuje svůj vlastní projekt, ve kterém je v roli investora i generálního dodavatele stavby. Toto spojení je zárukou, že projekt bude realizován v nejvyšší kvalitě. Garancí kvality je také to, že Gefira stavby s.r.o. je místní společnost, která si chce v regionu dlouhodobě budovat dobré jméno. Podívejte se i na naše další referenční stavby zde: https://www.gefira.cz/realizace/

Bytový dům o čtyřech nadzemních podlažích s plochou střechou. Tři podlaží jsou s balkóny a lodžiemi, čtvrté podlaží je ustoupené s terasami.

V bytovém domě se nachází 14 bytových jednotek. Ve vstupním 1. nadzemním podlaží se nacházejí dvě bytové jednotky o velikosti 2+KK, sklepní kóje bytových jednotek, úklidová komora a technické vybavení vytápění a ohřevu TUV. Vytápění a ohřev TUV bude pro všechny byty zajištěn pomocí tepelných čerpadel.

Ve druhém a třetím nadzemním podlaží jsou situovány vždy 2 byty o velikosti 2+KK a dva byty o velikosti 3+KK. Ve čtvrtém ustoupeném nadzemním podlaží se nachází čtyři byty o velikosti 2+KK s terasou.

Pro každý byt je na pozemku vlastní parkovací stání pro osobní automobil.

Materiálové řešení stavby bude tradiční – zděný konstrukční systém, zděné vnitřní zdivo, kontaktní zateplovací systém, plastová okna s trojsklem, vnitřní výtah, žárově zinkované zámečnické konstrukce.

Dům splňuje současné požadavky na bezpečné a komfortní bydlení. Ve čtyřech podlažích vybuduje společnost Gefira 14 bytových jednotek určených k prodeji do osobního vlastnictví.

Své místo k žití zde najdou jak začínající páry, tak rodiny s dětmi, či lidé ve zralejším věku. Ve čtyřech podlažích zde budou byty 2+kk a 3+kk.

Sklepní kóje

Součástí všech bytů jsou sklepní kóje viz. obrázek:

Parkování vozidel

Pro každý byt je na pozemku vlastní parkovací stání pro osobní automobil.

Úsporný dům – energetická třída A – mimořádně úsporná

Podle statistik výstavby nových bytových domů patříme mezi 1,3 % bytových projektů, které mají energetickou třídu A.

Z dlouhodobého pohledu by měl kupující vyhodnocovat i náklady na provoz bytu – například vytápění a teplou vodu. Koupí novostavby také výrazně ušetříte na platbách do fondu oprav. U starších domů se platby pohybují většinou kolem částky 2000 Kč/měsíc, je to dáno tím, že tyto domy vyžadují revitalizace.

V novém bytovém domě Cihelna výrazně ušetříte. Patří mezi pouhé 1,3 % nových bytových projektů, které se staví v energetické třídě A.

Nový bytový dům Cihelna je díky použitým technologiím, hlavně izolačních trojskel, kontaktního zateplovacího systému, rekuperační jednotky, vytápění a zvolené typologii domu zařazen do energetické třídy A – mimořádně úsporná. Díky tomuto zatřídění budou náklady na provoz bytu velmi nízké.

Většina nových bytových domů má nejčastěji energetickou třídu B. Velký podíl mají i bytové domy, které jsou z pohledu energetické náročnosti „vyhovující“ a spadají tedy do třídy C.

Více informací naleznete zde: https://www.bdcihelna.cz/