BD MASTNÍK

14.1.2021

Gefira stavby s.r.o. představuje svůj vlastní projekt, ve kterém je v roli investora i generálního dodavatele stavby. Toto spojení je zárukou, že projekt bude realizován v nejvyšší kvalitě. Garancí kvality je také to, že Gefira stavby s.r.o. je místní společnost, která si chce v regionu dlouhodobě budovat dobré jméno. Podívejte se i na naše další referenční stavby zde: https://www.gefira.cz/reference/

Jednoduchá, atraktivní a dnes znovu moderní architektura pavlačového domu Mastník, splňuje současné požadavky na bezpečné a komfortní bydlení. Ve čtyřech podlažích vybuduje společnost Gefira 22 bytových jednotek určených k prodeji do osobního vlastnictví.

Své místo k žití zde najdou jak začínající páry, rodiny s dětmi, tak i lidé ve zralejším věku. Ve čtyřech podlažích zde budou byty od 1+kk do 4+kk, součástí většiny bytů jsou sklepní kóje v těsné blízkosti bytu a lodžie. Parkování vozidel residentů je řešeno podzemní garáží a venkovním parkovacím stáním.

Parkování vozidel

Parkování vozidel residentů je řešeno podzemní garáží a venkovním parkovacím stáním.

Parkování – nové byty Mastník Sedlčany

Úsporný dům – energetická třída A – mimořádně úsporná

Podle statistik výstavby nových bytových domů patříme mezi 1,3 % bytových projektů, které mají energetickou třídu A.

Z dlouhodobého pohledu by měl kupující vyhodnocovat i náklady na provoz bytu – například vytápění a teplou vodu. Koupí novostavby také výrazně ušetříte na platbách do fondu oprav. U starších domů se platby pohybují většinou kolem částky 2000 Kč/měsíc, je to dáno tím, že tyto domy vyžadují revitalizace.

V novém bytovém domě Mastník výrazně ušetříte. Patří mezi pouhé 1,3 % nových bytových projektů, které se staví v energetické třídě A.

Nový bytový dům Mastník je díky použitým technologiím, hlavně izolačních trojskel, kontaktního zateplovacího systému, rekuperačních jednotek, centrálnímu plynovému vytápění a zvolené typologii domu zařazen do energetické třídy A – mimořádně úsporná. Díky tomuto zatřídění budou náklady na provoz bytu velmi nízké.

Většina nových bytových domů má nejčastěji energetickou třídu B. Velký podíl mají i bytové domy, které jsou z pohledu energetické náročnosti „vyhovující“ a spadají tedy do třídy C.

Aktuality naleznete zde: https://www.gefira.cz/clanky/