Přípravář staveb, rozpočtář

19.11.2018

Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného rozpočtáře a přípraváře stavby. Hledáme férové, spolehlivé a svědomité stavaře, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum.

Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše.

  • Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá.
  • Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA.

Místo výkonu práce:

  •  Sedlčany, Řitka

Mzdové rozpětí:

  • 30.000 – 50.000  Kč

Náplň práce

  • Samostatné zpracování cenových nabídek
  • Sestavení výrobních nákladů zakázky
  • Komunikace s dodavateli, projektanty, investory
  • Samostatné vedení výběrových řízení
  • Příprava a kompletace návrhů smluv a souvisejících příloh
  • Úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím
  • Příprava harmonogramu výběrových řízení
  • Příprava podkladů pro ekonomické vyhodnocování zakázek

Požadujeme

  • VŠ, SŠ stavebního směru – praxe 5 let  v oboru
  • Orientace ve stavebních předpisech, stavebním zákonu, stavebních normách
  • Vysoké pracovní nasazení – orientace na výsledek
  • Loajalitu, důkladnost
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, MS Project, Outlook)
  • Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu určitou 1 roku  s možností prodloužení
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Motivační ohodnocení dle výsledků svěřených zakázek
  • Samostatnou kancelář v sídle společnosti v Sedlčanech

Kontaktujte nás

Ondřej Pína – jednatel
+420 736 524 654
ondrej.pina@gefira.cz