Stavební mistr

26.8.2021

Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavebního mistra.

Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše.

  • Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá.
  • Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA.

Hledáme férové, spolehlivé a svědomité stavaře, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum.

Místo výkonu práce

  • Střední Čechy – Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha

Mzdové rozpětí

  • 40.000 – 50.000 Kč/měs.

Benefity

  • Služební automobil
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Motivační finanční ohodnocení

Náplň práce

Budete spolupracovat na vedení technické dokumentace staveb, organizovat a řídit stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace. Starat se budete o vedení podřízených pracovníků a samostatnou koordinaci subdodavatelských firem. Zajistíte práce v souladu s harmonogramem stavby a operativně vyřešíte vzniklé problémy.

Samozřejmostí je také:
Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací a úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím (reporty, porady, vedení stavebního deníku, vedení agendy stavby).

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Pracovní flexibilitu
  • Dobrý zdravotní stav
  • Pracovitost
  • Zkušenost
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatnost v rozhodování
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet, další systémy výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oboru min. 5 let
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost technologií

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • přátelský kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení
  • služební automobil i k soukromému využití

Kontaktujte nás

Ondřej Pína – jednatel
+420 736 524 654
ondrej.pina@gefira.cz