Investiční příležitost

Nákup investiční nemovitosti se stává atraktivní a finančně zajímavý i mimo Prahu. To platí především pro novostavby bytových domů. Zatím je takových příležitostí málo, protože se developeři zaměřují hlavně na území Prahy a jejích okrajových částí. Využijte jedinečnou příležitost a zjistěte si více informací o novém projektu bytového domu Mastník v Sedlčanech.

Nákup investičních bytů mimo Prahu je zajímavý z následujících kritérií.

Zajímavý poměr mezi cenou nemovitosti a výškou nájmu, který v současné době, vzhledem k vysokým cenám bytů v Praze, vychází u mimopražských nemovitostí lépe.

Odborníci také očekávají, že růst cen v zajímavých mimopražských lokalitách bude rychlejší.

Další výhodou nákupu je občanská vybavenost, která je mnohdy lepší než v některých částech Prahy. Takže se v těchto bytech dá „nejenom bydlet, ale hlavně žít“.

Sedlčany jsou v současné době velmi zajímavé, mají plnou občanskou vybavenost – vzdělávání, kultura, sport, obchod, příroda (Slapy, Monínec, apod.) Sedlčany jsou město, kde se dá nejenom bydlet, ale i dobře žít. Více informací o Sedlčanech a okolí si můžete přečíst zde: https://www.bdmastnik.cz/lokalita-prodej-bytu-sedlcany.html

Uložit odkaz do záložek.